• Bezpieczne ferie zimowe

• Wszyscy uczniowie odliczają dni i przygotowują się do rozpoczęcia ferii zimowych. Czy to w domu czy w górach trzeba dbać o swoje bezpieczeństwo, dlatego aby każdy z nich mógł spędzić je bezpiecznie i rozważnie w naszej szkole odbyło się spotkanie z policjantami, którzy w trosce o wszystkie dzieci opowiadali o zasadach bezpieczeństwa podczas wypoczynku. Jak wiadomo profilaktyka jest najważniejsza. Wszyscy uczniowie bardzo uważnie słuchali, a na zadawane pytania szczegółowo odpowiadali.

Na koniec funkcjonariusze policji wyświetlili film edukacyjny z dobrymi radami.

ŻYCZYMY WSZYSTKIM UDANYCH I BEZPIECZNYCH FERII ZIMOWYCH.

• Z pięknymi życzeniami dla babć i dziadków

• W styczniu swoje święto obchodzą babcie i dziadkowie, dlatego aby podkreślić powagę święta i podziękować im za całą dobroć i miłość uczniowie z klas 0-3 przygotowali wraz ze swoimi paniami przedstawienia dla swoich najbliższych. Babcie i dziadkowie przenieśli się w czasie i mogli przypomnieć sobie dawne dzieje: od kołyski aż do obecnej chwili, dzięki zabawnej inscenizacji  swoich wnuków.

Ponadto wyrecytowane zostały piękne życzenia, wyśpiewane wzruszające piosenki m.in. w języku migowym i języku angielskim oraz zatańczony został czekoladowy taniec. Wszyscy goście nie kryli łez wzruszenia i z uśmiechem na twarzy przyjmowali uściski i podarki od swoich pociech. Jeszcze raz życzymy wszystkiego najlepszego, aby wszystkim babciom i dziadkom towarzyszyły same radosne i słoneczne dni.