• Piernikowe szaleństwo

• W sobotę 16 grudnia pani Marta Bonar i pani Dorota Wleciał spotkały się z uczniami w naszej szkole, aby wspólnie ozdobić pierniczki. Frekwencja uczniów jak zawsze była wysoka. Oprócz pracy, były rozmowy, dobre nastroje oraz śpiewanie kolęd, które wprowadziły nas w świąteczny nastrój. Dzięki zaangażowaniu uczniów, przygotowano 30 słodkich pakunków z pierniczkami.

Dodatkowym prezentem bożonarodzeniowym  dla pensjonariuszy były „cakepopsy” sporządzone przez osobę, która również chciała włączyć się w to charytatywne dzieło. Wszystkie prezenty zostały przekazane do Domu Pomocy Społecznej w Zborowie, a podczas uroczystego spotkania świątecznego zostały rozdane mieszkańcom. Dziękujemy rodzicom i dzieciom za zaangażowanie w czynienie dobra.